Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Elektronik Hurdaları

PC RAM hurdaları

masaüstü bilgisayarların bellek modülleri kullanılmaz hale geldiklerinde PC RAM hurdaları olarak değerlendirilir.

Ram hurdaları yüksek değerli elektronik atıklar olarak sınıflandırılır. Bunun temel sebebi elektronik devre kartlarının çok küçük bir yüzeye sahip olması ve çok yoğun elektronik bileşenler içeriyor olmalarıdır.

ben bellek modülleri masaüstü bilgisayar dizüstü bilgisayar sunucu her çeşit isim ürünleri içerisinde en az birer tane bulunur. Elektronik atık geri dönüşümü girdileri olarak değerlendirilen ram hurdalari yüksek ekonomik değerleri sebebiyle bilişim sektörü ve geri dönüşüm sektörünün önem vermesi gereken elektronik atıklar arasında yer alır.

yüksek geri dönüşüm değerleri sebebiyle ram hurdalarının diğer elektronik kartlardan ayrı bir şekilde biriktirilmesi ve bu sınıfın ayrı bir sınıf olarak satılması çok daha makuldür.

şirketimiz her çeşit elektronik ötüp burada bilgisayar kurdelen hurda işlemci hard disk hurdaları dizüstü bilgisayar hurdaları sunucu hurdaları network ürünü hurdası ve her çeşit elektronik atağı peşin ödeme yaparak güncel ve en yüksek fiyatlar ile satın almaktadır lütfen toplu elektronik atıklarınız için bizi arayarak fiyat teklifi alıniz 05558005055