Ağ Cihazı Hurdaları Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları

Router Anakartı Hurdaları

Router Anakartı Hurdaları aktif ağ cihazları olan router cihazlarının hurdaya ayrılması ile ortaya çıkan router hurdaları içerisinden çıkan ve router cihazının tüm elektronik işlevini yerine getiren router anakartları nın hurdalarıdır.

Routerlar internetin ve yerel IP ağlarının omurgasında yer alan ağlar arası bağlantılar sağlayan veya büyük ağların birbiri ile iletişiminde yer alan IP adresine göre yönlendirme yaparak network trafiğinin istenen ağa ve bu noktadan geriye kaynak noktasına ulaşması için yönlendirme yapan en üst seviye ağ cihazlarıdır. Internet erişimi sağlayan her cihaz en azından bir router üzerinden geçerek istediği noktaya ulaşabilmektedir.

Ortalama olarak Amerika da yer alan bir sunucu üzerindeki web sayfasını 1 sn den kısa sürede erişebildiğiniz artık son derece normal bir durum olarak karşılanmaktadır. Fakat o sunucuya ulaşırken bilgisayarınızdan kaynaklanan network trafiği en az 5 en çok 20 tane router geçerek karşıdaki sunucuya ulaşmaktadır. Her router ulaşılmak istenen nokta ile kaynak nokta arasındaki network ağını tarayarak veriye en hızlı ve en kısa sürede ulaşılabilecek noktayı belirler ve bilgi akışını o yol üzerinden sağlar. bu bilgi akışı bir dijital köprü olarak değerlendirilmelidir ve uçtan uca en doğru yol belirlenerek bilgisayar arası iletişim sağlanır, bu iletişim en çok birkaç kb büyüklüğündeki veri paketlerinin milyonlarcasının binlerce km yol kat ederek yapıyor olması gerçekten teknolojinin hayatımızda ne kadar büyük bir kolaylık sağladığını ve ardındaki gerçeğin inanılmaz bir dünya olduğunu düşünmeden edemiyoruz.

Bu seviyede yüksek miktarda veriyi bu kadar yüksek hesaplama kabiliyeti ile saniyede binlerce paket işleyerek yapabilen routerlar işlem kabiliyeti olarak olağanüstü yüksek seviyede komponentler içerirler ve geri dönüşüm değerleri oldukça yüksektir.

Router Anakartı Hurdaları AB elektronik kart hurdası sınıflandırmasına giren en yüksek dijital kartlar arasında yer alırlar.

Şirketimiz her çeşit ağ cihazı hurdaları modem hurdaları switch hurdaları ve her çeşit bilgi işlem hurdası alımı yapmaktadır. Tüm toplu bilgisayar hurdaları anakart hurdaları modem hurdaları cep telefonu hurdaları gibi toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55