Anakart Hurdaları Elektronik Hurdaları

Santral Anakartı Hurdaları

Santral Anakartı Hurdaları hurdaya ayrılan santral türü telekomünikasyon cihazlarının anakartlarıdır. Fakat Türkiyede hurda sektörü Avrupa yada Dünya standartlarına göre biraz daha farklı ayrıştırma sistemi kullanıyor olduğundan Santral Anakartı Hurdaları farklı anlamlar da taşıyabilmektedir.

Aslen Santral Anakart hurdaları telekomünikasyon cihazları içerisinde yer alan elektronik devre kartlarının hurdaları olarak karşımıza gelir fakat geri dönüşüm sektöründe bu sınıfa yakın oranda geri dönüşüm oranı verebilen her çeşit anakart santral kartı adı verilerek birlikte biriktirilebilmektedir.

Ayrıca genel olarak aynı fiyatlar ile satınalındığından eski nesil masaüstü bilgisayar anakart hurdaları da santral kartları ile beraber anakart santral gibi isimler verilerek beraber olarak da biriktirilebilmektedir. Bu beraber toplama oldukça yaygın bir şekilde yapılıyor olduğundan artık neredeyse gelenek olarak da yerleşmiş durumdadır.

Şirketimiz her çeşit toplu anakart hurdaları , bilgisayar hurdaları , elektronik kart hurdaları , notebook hurdaları , harddisk hurdaları , sunucu hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atığın alımını yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın en yüksek fiyatlar ve peşin ödeme ile satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız. 0 555 800 50 55