İşlemci Hurdaları

Sarı Göbekli İşlemci

Sarı Göbekli İşlemci dünya üzerindeki en değerli elektronik atıktır, günümüzden yaklaşık 40 yıl önce üretimi yapılmış olan masaüstü bilgisayar ve sunucu işlemcileri Sarı Göbekli İşlemci sınıflandırmasına girecek olan işlemcilerdir ve Sarı Göbekli İşlemci hurdaları dünya üzerindeki en değerli elektronik atıklardır.

Bunun temel sebebi Sarı Göbekli İşlemci lerin üreitminde kullanılan elementlerden gelmektedir, diğer tüm elektronik atıklara göre daha yüksek oranda altın içermeleri sebebi ile ekonomik değerleri çok daha yüksektir, günümüze kadar son 30 yıllık dönemde dünya üzerindeki neredeyse tüm eski nesil işlemciler yani tüm seramik mimarili işlemciler geri dönüşüm yapıldığından şuanda Sarı Göbekli İşlemci hurdaları yok denecek kadar az miktarda karşımıza gelmektedir.

Toplanan elektronik atıkların içerisindeki oranları günümüzde yüzbinde bir kadardır. Yani her yüzbin kilogram elektronik atık içerisinde kilo seviyesinde karşımıza gelmektedir. Bu sebeple çok nadir elektronik atıklar arasında yer almaktadır.

Resimde yer alan işlemciler metal işlemci hurdalarıdır.

Şirketimiz her çeşit işlemci hurdaları , bilgisayar hurdaları , elektronik kart hurdaları ve her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55