Anakart Hurdaları Elektronik Hurdaları

Sayaç Kartı Hurdaları

Sayaç Kartı Hurdaları hurdaya ayrılmış olan her çeşit su elektrik ve doğalgaz sayaçları içerisinde yer almakta olan elektronik kart hurdası sınıflandırmasına giren sayaç kartı anakartlarının hurdalarıdır. Sayaç kartı hurdası düşük sınıf elektronik kart hurdaları arasında yer almakta olan elektronik hurdalardır.

Sayaç kartları her çeşit sayaçta bulunmamaktadır, örneğin su ve doğalgaz sayaçlarının eski nesil olanları tamamen mekanik sayaçlardır, yani sayaç gövdesinin giriş ve çıkışı arasında hareket eden basınçlı su veya basınçlı gazin ne büyüklükte bir hacim ile geçtiğini hesaplamakta olan mekanik cihazlardır. Aynı şekilde eski elektrik sayaçları da mekanik mantık ile çalışmaktaydı ve içerilerinde elektronik bileşenler bulunmaz.

Günümüze yaklaştıkça dijital elektrik sayaçları , kartlı su ve doğalgaz sayaçları kullanımı başlar ve bu ekipmanların içerisinde elektronik olarak geçen elektrik miktarını ölçen hassas devre sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca kontörlü kullanım yapılmasına olanak sağlayan kartlı doğalgaz ve su sistemleri de aynı şekilde elektronik devreler taşımaktadır.

Tüm bu yeni nesil olan ve elektronik devre kartları sayesinde dijital okuma yapabilen ve kart okuma sistemine sahip olan sayaçların üzerindeki kartların tamamı Sayaç Kartı Hurdaları olarak değerlendirilir ve bu hurdaların tamamı elektronik hurdalardır.

Şirketimiz her çeşit sayaç kartı hurdası , anakart hurdaları , bilgisayar kartları , elektronik kart hurdaları ve her çeşit elektronik hurda alımı yapmaktadır. Tüm elektronik hurdalarınızın peşin ödeme ile satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55