İşlemci Hurdaları

Siyah Plastik İşlemci Hurdaları

Siyah Plastik İşlemci Hurdaları eski nesil masaüstü bilgisayar işlemcilerinden olan siyah plastik işlemcilerin hurdalarıdır. Günümüzde üretimleri yoktur, en yeni olanları bile pentium 4 işlemciler çıkmadan önce üretilmiş olan pentium 3 işlemci ailesi olarak üretilen siyah plastik işlemciler artık üretilmemektedir.

Elektronik atık geri dönüşüm sonucunda ulaşılabilecek ekonomik değer bakımından değerlendirildikleri zaman Siyah Plastik işlemcilerin ekomik değerleri oldukça yüksektir. Bu sebeple bilişim sektörü normal çalışma zamanında ortaya çıkacak olan tüm işlemci hurdaları gibi siyah plastik işlemcilerin de ekonomik değerinin bilincinde olarak bir yerde biritirerek diğer elektronik atıkları ile beraber satışını gerçekleştirmelidir.

Şirketimiz her çeşit işlemci hurdası , bilişim hurdaları , elektronik kart hurdaları ve tüm elektronik atıkların alımını ve çevre bilinci içinde geri dönüşümlerini yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55