Anakart Hurdaları Elektronik Hurdaları

Telekom Kartı Hurdaları

Telekom Kartı Hurdaları genel olarak elektronik telekomünikasyon santralleri üzerinde bulunmakta olan ve yüksek seviye elektronik bileşenler içeriyor olmaları sebebi ile yüksek ekonomik değere sahibi olan telefon santrallerinin kartlarını tanımlamaktadır.

Genel olarak çok sayıda yüksek seviye elektronik komponentler kullanılarak üretimleri yapılmakta olan telekom kartları kullanım ömürlerini tamamladıktan sonra Telekom Kartı Hurdaları olarak geri dönüşüm hammaddesi olarak değerlendirilirler.

Telekom santrallerinin ömürlerini tamamlamaları birçok yolla olabilmektedir, en yaygın olanı arıza sonucunda kullanım dışı kalmaları durumudur, bunu takip eden durum ise santrallerin yenilenmesi durumudur, telekom santralleri değişen şartlara ve yeni çıkan teknolojilere adapte olabilmeleri düşünülerek belirli zamanlarda yenilenirler. Daha çok sayıda kullanıcıya daha genişmiş hizmetler sunacak olan yeni nesil santralllerin kurulumu sebebi ile eski santraller hurdaya ayrılır ve hurda telekom santralleri içerisinden Telekom Kartı Hurdaları çıkmaktadır.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik kart hurdaları , anakart hurdaları , modem hurdaları , bilgisayar hurdaları , anakart hurdaları , elektronik kart hurdaları ve her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın peşin ödeme ve en yüksek fiyatlar ile satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 05558005055