Anakart Hurdaları Bilgisayar Hurdaları Elektronik Hurdaları

Tıbbi Elektronik Cihaz Hurdaları

Tıbbi Elektronik Cihaz Hurdaları genellikle sağlık kurumlarında bulunan ve görüntüleme , tıbbi tahlil ve tıbbi müdahale sistemlerinde bulunan elektronik cihazların hurdaya ayrılması ile ortaya çıkmaktadır. Tüm sektörlerde olduğu gibi günümüzde teknoloji ve elektronik cihazlar sağlık alanında da yaygın biçimde kullanılmaktadır. Teknoloji ve bilimin gelişmesi ile artık birçok ameliyatta cerrahlar akıllı sistemler ve robot kollar da kullanmaya başlamıştır. Hatta şuan cerrahların bilgisayar ağları ile bağlanarak farklı ülkelerde ameliyatlar yapmaya başladığı teknolojiler de amerika japonya israil gibi ülkelerde kullanıma başlanmıştır.

Sağlık alanı da teknoloji ve elektroniği en faydalı şekilde kullanmaya çalışmaktadır. Bu gelişim ve dönüşüm diğer tüm sektörlerde olduğu gibi kullanılan cihazların belirli bir kullanım ömrü olması dolayısı ile ardında elektronik atıklar da bırakmaktadır.

Bir hastaneden her yıl bilgisayar hurdaları , elektronik hurdaları , MR cihazı hurdaları , Tomografi Cihazı hurdaları , Röntgen Cihazı Hurdaları , Ultrason cihazı hurdaları , monitör hurdaları , tıbbi tahlil cihazı hurdaları, medikal elektronik hurdaları , tıbbi elektronik hurdaları başlıkları altında ciddi sayılabilecek miktarda elektronik atık açıkmaktadır.

Sağlık alanında kullanıldıkları için önce dezenfeksyon ve bertaraf aşamaları tamamlandıktan sonra geri dönüşüm yapılabilecek güvenli sınıflar ortaya çıkar ve fiziki ayrıştırması yapılan ekipmanlar geri dönüşüm yapılarak ekonomik değer kazanırlar.

Şirketimiz her çeşit Tıbbi Elektronik Cihaz Hurdaları ve toplu elektronik atık alımı yapmaktadır, Tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55