Akıllı Telefon Hurdaları Cep Telefonu Hurdaları

Yeni Nesil Android Anakart Hurdaları

Andoid Anakart Hurdaları android işletim sistemi kullanmakta olan akıllı telefonların hurda anakartlarıdır, Kullanım dışı kalan akıllı telefonlar elektronik atıklar haline gelirler ve bu duruma gelen cep telefonu hurdalarının elektronik atık geri dönüşümü tesisleri tarafından geri dönüşüm yapılarak ekonomik değer kazanması mümkündür.

Elektronik Atıkların başka hiçbir yöntem ile ekonomik değer kazanmaları malesef mümkün değilidir, bu sebeple cep telefonu satış ve servis noktalarının normal faaliyetleri esnasında kullanım dışı kalan akıllı telefonları önemli bir maddi kaynak olarak görmeleri son derece akıllıcadır.

Bunun temel sebebi cep telefonu anakart hurdaları arasında en değerli anakart hurdaları nın yeni nesil android anakart hurdaları olmasıdır.

Yeni Nesil Android anakart hurdaları eski nesil android anakart hurdalarına göre teknik boyutu çok derin olan teknolojik farklılıklara sahiptir, bu kadar yüksek seviye teknik bilgi ve beceriye ihtiyacınız bulunmadığı varsayımı ile eski nesil android anakart hurdaları ve yeni nesil android anakart hurdaları nı ayrıştırmada kolaylık sağlamak adına aşağıdaki görselleri sizler için hazırladık.

Aşağıda görmekte olduğunuz 3 farklı resim galerisi android anakart hurdalarının içerisinde yer alan yeni nesil cihazlara ait olan anakart türlerini sizlere tanıtabilmek için düzenlenmiştir.

Yeni Nesil Android Anakart Hurdası Fotoğrafları

Android Yeni Nesil Anakart Hurdaları yani yeni nesil android cep telefonu anakartı hurdaları daha çok 2016 yılı ve sonrasında üretilmiş olan Android Cep Telefonlarının anakartlarıdır. Bu telefonlar oldukça yeni olmalarına karşın cep telefonlarının kullanım ömürleri hızla kısalmaktadır. Bunun temel sebebi kullanıcı ihtiyaçlarının son derece hızlı gelişiyor olmasından kaynaklanmaktadır.

Beş yıl kadar önce ortalama bir android cep telefonu 4 Gb kalıcı bellek ve en çok 1 Gb Belleğe sahipken günümüzde minimum kalıcı bellek miktarı neredeyse 32 Gb olmuş durumdadır, yalnızca çok ekonomik ürünlerde 16 Gb kalıcı bellek görülebilmektedir, hatta orta seviye cihazlarda genellikle 64 Gb ve 128 Gb Rom miktarları artık son derece sıradan kapasiteler haline gelmiştir. Ayrıca sistem belleği yani Ram miktarı da 1 Gb seviyesinden günümüzde 3Gb 4 Gb seviyelerine kadar yükselmiş durumdadır ve neredeyse en basit cihazlar bile 2 Gb ram belleğe sahip olarak üretilmektedir, Orta seviye cihazların ram bellek miktarı 3Gb 4 Gb seviyelerine gelmiş durumdadır. Üst seviye Adroid cep telefonları ise günümüzde en az 128 yada 256 Gb Kalıcı depolama ve minimum 4 Gb bellek ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca yeni nesil cep telefonlarının tamamı en az 4 Çekirdekli işlemci ve Grafik işlemciler ile donatılmış durumda oldukları için performansları ve veri işleme ve veri saklama becerileri yalnızca 5 yıl önceki cihazlara göre en az 2 kat daha fazladır.

Akıllı Telefonlardaki gelişim başdöndürücü bir hızla devam etmekte olup akıllı telefonlardaki teknolojik ilerleme şuan hiçbir elektronik alanında bu kadar hızlı olmamaktadır. Dünyada en çok tüketilen elektronik cihaz olma özelliği de bulunan cep telefonlarının şuan günümüzdeki kullanıcı sayısı dünya nüfusunun yarısından fazlasına ulaşmış durumdadır.

Dünya üzerinde yaşamakta olan insan sayısı 8 milyar civarıyken dünya üzerinde kullanılan cep telefonu sayısı 5 Milyarı aşmış durumdadır. Her gün dünya üzerinde ortalama olarak 1 milyonun üzerinde cep telefonu satılmakta ve yaklaşık olarak aynı miktarda cep telefonu da hurdaya dönüşmektedir.

Android cep telefonu hurdaları yani akıllı telefon hurdaları ve Android Yeni Nesil Anakart Hurdaları önemli ekonomik değerlere sahip elektronik atıklardır, bu sebeple cep telefonu tamir servisleri günlük çalışmaları esnasında ortaya çıkmakta olan elektronik kartların yani android anakart hurdalarının ekonomik değerlerinin çok yüksek olduğunu daima hatırlamalıdır.

Şirketimiz her çeşit Android Cep Telefonu anakart hurdası , eski nesil cep telefonu anakart hurdası ve her çeşit cep telefonu hurdası , tablet hurdası ve her çeşit toplu elektronik kartın alımını yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın peşin ödeme ve en yüksek fiyatlar ile satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55