İşlemci Hurdaları

Yeşil Plastik İşlemci Hurdaları

Yeşil Plastik İşlemci Hurdaları hurdaya ayrılmış olan her çeşit hurda yeşil plastik işlemcileri ifade etmektedir. Yeşil adı gerçekten de işlemcilerin rengini ifade etmektedir ve üstten bakıldığında tüm yeşil ve plastik yüzeyli işlemciler bu sınıflandırmaya girmektedir.

Genel olarak incelendiklerinde çok eski nesil işlemciler arasında yer alan pentium 3 ailesi işlemciler ve notebook bilgisayarlarda kullanılmakta olan işlemciler yeşil plastik hurda işlemciler grubuna girmektedir. Yani eski nesil masaüstü bilgisayar işlemcilerinin belirli bir kısmı ve neredeyse tüm laptop işlemci hurdaları bu sınıflandırmadadır.

Dünya genelinde elektronik atık geri dönüşüm sektörü bu sınıflandırmayı tam aynı isim ile anmaktadır fakat yurtdışında plastik yerine fiber kelimesi kullanılmaktadır çünki fiber sınıfı plastik lifler kullanılarak üretilen yüzeylerin içerisinde işlemci konuşlandırılmıştır.

Geri dönüşüm değeri bakımından çok yüksek değerli elektronik atıklar arasında yer almakta olan Yeşil Plastik İşlemci Hurdaları metal işlemci hurdalarına göre daha yüksek ekonomik değere sahiptir, seramik işlemci ailesine göre de ekonomik değer bakımından daha düşük değerleri bulunmaktadır.

Şirketimiz her çeşit bilgisayar hurdası , işlemci hurdaları , hurda harddisk , anakart hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atıkların alımını yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın en yüksek fiyat ve peşin ödeme ile zahmetsiz biçimde alınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55