Anakart Hurdaları

Extra Anakart Hurdaları

Extra Anakart Hurdaları genel olarak üst seviye dijital sistem devreleri içeren kartlardır, bu kartlar yoğun olarak yüksek frekans sistemleri , gemi elektroniği , havacılık elektroniği , radar ve sonar sistem devre kartları , askeri elektronik devre sistemleri , üst seviye baz istasyonu elektroniği , çok eski nesil sunucu sistemleri , çok eski nesil özel elektronik devre sistemleri gibi komponentler üzerinde görülmektedir.

Extra Anakart Hurdaları normal anakart hurdaları sınıflandırmalarına göre çok daha yoğun elektronik bileşenler içermeleri ve bu bileşenlerin üretimlerinde normal elektronik devre bileşenlerine göre daha yoğun miktarda nadir metal ve kıymetli maden kullanıldığı için geri dönüşüm ekonomik değerleri yüksektir. Ayrıca güncel extra anakart sınıflandırmasına giren kartların üzerinde bulunan fire oranı normal anakartlara göre çok daha azıdır.

Elektronik kart fiyatlandırması yapılırken elektronik kartın aluminyum altı değerdeki tüm metalleri ayrıştırılır ve elektronik atık geri dönüşüm sisteminde geri kazanım yapılır , aluminyum üstü ağır metaller , nadir metaller ve kıymetli madenlerin oranı toplam atık ağırlığına oranlanarak hesaplanır ve geri kazanılabilir element oranlarına göre sınıflandırma ve fiyatlandırma yapılır, bu mantıkla Extra Anakart Hurdaları , 1. 2. 3. sınıf anakart hurdaları ve sunucu anakart hurdalarına göre daha yüksek ekonomik değerli bir sınıf oluşturmaktadır.

Bu sebeple elektronik tamir sektörü , bilgisayar donanım sektörü ve geleneksel hurda firmaları extra sınıf kartları ayıştırırarak sattıklarında çok daha yüksek kazanç sağlayabilirler.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır, elinizde bulunan her çeşit anakart işlemci ram hdd bilgisayar hurdaları sunucu laptop hurdası cep telefonu hurdaları ve her çeşit toplu elektronik atığınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55