Bilgisayar Hurdaları Sunucu Hurdaları

Hurda Sunucu Fiyatları

Hurda Sunucu Fiyatları hurda sunucuların tiplerine ve içerdikleri elektronik bileşenlere göre değişkenlik göstermektedir. Sunucu bilgisayarların çok çeşitli tipleri bulunmaktadır, bundan 20 yıl öncesinde sunucular dikey yani kule tipi yani tower sunucu veya yatay rack tipi yani kabinet sunucuları olarak 2 çeşit olarak karşımıza gelmekteydi. Bu tip sunucuların hurda fiyatlarını hesaplamak günümüzdeki sunucu mimarilerine göre çok daha kolay olmaktaydı.

Eski nesil Hurda Sunucu Fiyatları hesaplanırken gövde içerisinde bulunan sunucu anakart hurdası , ram hurdası , harddisk hurdası , güç kaynağı hurdası gibi elektronik atık sınıfındaki donanımların ağırlıkları ile metal gövde parçaları ve plastik parçaların ağırlıkları hakkında deneyim edilmiş bir oranlamaya sahip olunması Hurda Sunucu Fiyatları verilebilmesine olanak sağlamaktaydı.

Fakat günümüze gelindiğinde sunucu tipleri çok değişkenlikler göstermektedir ve elektronik hurda ile metal plastik hurdaları arasındaki oranlardaki farklılıklar inanılmaz boyutlara gelebilmektedir, bu sebeple Hurda Sunucu Fiyatları hesaplaması her alım grubu için fiziki inceleme ve analiz gerektirebilmektedir. Bu sebeple hurda sunucuların fiziki özellikleri , yapıları ve iç donanımlarının dağılımları hakkında bilgi sahibi olunarak fiyatlandırma politikası izlenmektedir.

Şirketimiz her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır, tüm toplu bilgi işlem hurdaları , sunucu hurdaları , bilgisayar hurdaları , anakart hurdaları , modem hurdaları , network cihazı hurdaları , laptop hurdaları gibi her çeşit toplu bilgi işlem hurdalarınızın güncel ve en iyi fiyatlar ile peşin ödeme yapılarak satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55