Tablet Hurdaları

Tablet Anakartı Hurdaları

Tablet Bilgisayarlar son yıllarda hızla yaygınlaşan teknoloji harikalarıdır, neredeyse basit bir bilgisayar kadar performans sunabilen , kablosuz internet erişimi , 4.5g internet erişimi gibi ek özellikleri ile taşınabilir, dokunmatik ekranı ile ilgili uygulama türlerinde son derece fonksyonel olarak kullanılabilir , muhteşem ürünlerdir. Ayrıca son derece ekonomik fiyatlar ile satışa sunuluyor olmaları tabletlerin son derece yaygın biçimde tüketiciler tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

Tüm belirttiğimiz avantajlarına ek olarak taşınabiliyor olması ve uzun pil ömrü ile neredeyse her zaman laptop ve masaüstü bilgisayarlara göre kullanım avantajı sağlamaktadır, masaüstü uygulamalar veya oyunlar gibi çok fazla klavye mouse kullanımı gereken veri girişi veya yüksek performans gereksinimi olan uygulamalar için küçük dokunmatik ekranı ve sınırlı olan performansı ile yetersiz kalsa da basit internet erişimi , sosyal medya , temel tarayıcı oyunları , basit ve az kullanıcı girişi gereksinimi olan uygulamalar için masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara göre çok daha yüksek kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Avantajlarının yanı sıra tabletlerin dezavantajlarını da değerlendirdiğimizde sınırlı performans , sınırlı kullanım kolaylığı , genişleme alternatiflerinin bulunmaması (ek ram  , ek disk alanı , bağlanılabilir cihazlar) ve taşınabilir narin cihazlar oluşu, tabletlerin dezavantajları olarak sıralanabilir.

Tablet bilgisayarlar günümüzde genellikle 4 çekirdekli ve 2 yada 4 gb bellekli olarak satışa sunulmaktadır ve daha ekonomik daha zayıf tabletler bulunduğu gibi çok daha yüksek işlem performansı bulunan tabletler de bulunmaktadır. Tablet bilgisayarlar diğer elektronik ürünler gibi belirli bir kullanım ömrüne sahiptir bu ömrün tamamlanması birçok şekilde olabilmektedir.

En çok rastlanan durum tabletin düşmesi veya sıvı dökülmesi gibi dışardan kaynaklanan fiziki durumlar sonucunda tabletin arızalanması bozulması veya kırılmasıdır, bu durumda tabletin bazen tamiri mümkün olsa da tamir giderleri düşünüldüğünde yeni ve daha yüksek performanslı bir tablet bilgisayarın satınalınması genellikle çok daha makul görülmektedir. Diğer bir durum ise tabletin kullanımı esnasında arızalanarak kullanım dışı kalmasıdır, bu durumda da bazen tamiri yapılabilirken genellikle tamir maliyeti yüksek olduğu için yeni bir tablet alınması tercih edilmektedir.

Tabletlerin arıza dışında kullanım ömrünün tamamlanmasının bir durumu da pilin kullanım sonucunda artık enerji tutamaması gibi tabletin çalışıyor fakat kullanılamıyor olduğu durumlar neticesinde tabletin kullanım dışı kalmasıdır. Ek olarak gelişen teknoloji ve yazılımlardaki gelişmeler sonucunda kullanılan tabletin yetersiz performansı sebebi ile kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayamıyor olması sonucunda tabletin kullanım ömrü tamamlanmış olmaktadır.

“Tablet Anakartı Hurdaları” çok küçük bir alanda çok yüksek verimlilikte entegre edilmiş yüksek seviye elektronik bileşenler kullanılarak üretildiği için geri kazanım değerleri çok yüksektir, bu sebeple elektronik servisleri ve geri dönüşüm şirketleri “Tablet Anakartı Hurdaları” nın yüksek ekonomik değerinin bilincinde hareket ederek ellerinde bulunan tablet anakartı hurdaları nı elektronik atık geri dönüşümüne kazandırarak yüksek bir gelir elde edebilirler.

Şirketimiz her çeşit tablet hurdası , bilgisayar hurdası , laptop hurdası  , anakart hurdaları Tablet Anakartı Hurdaları , elektronik kart hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atığın alımını yapmaktadır, elinizde bulunan toplu elektronik atıkların peşin ödeme ile en yüksek fiyatlar ile satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55